Lyžování

Lyžování

Na milovníky lyžování čekají perfektně upravené běžecké tratě či sjezdovky, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly. Kompletní péči zajišťují servisy lyží sjezdových i běžeckých, půjčovny lyží, lyžařské školy. Přímo do lyžařského centra zajíždí speciální autobus SKIBUS, upravený pro lyžaře.

Na sjezdaře v lyžařských střediscích Rokytnice nad Jizerou čeká na tři desítky vleků a dvě čtyřsedačkové lanovky. Lanová dráha Lysá hora měří 2.198 m a je druhou nejdelší v České republice. Běžkařům doporučujeme vyzkoušet běžecké trasy v areálech U kapličky a Pod Dvoračkami s kvalitní bílou stopou.

Nelyžující návštěvník může zkusit snowtubing – velmi zábavné sjíždění na nafukovacích člunech v uměle vybudovaném sněhovém koridoru.

Aktuální sněhové podmínky

 o-arealu

SKIREGION.czSkiareál Horní Domky

Skiareál Horní Domky, který provozuje Spartak Rokytnice, a.s., je jedno z největších a nejoblíbenějších lyžařských středisek v ČR. Dominuje mu Lysá hora, na kterou vede čtyřsedačková lanová dráha do nadmořské výšky 1 315 m (nástupní místo na běžeckou Krkonošskou magistrálu). Tím je nejojedinělejší lanovkou v ČR.

Více o areálu


o-arealu

SKIREGION.czSkiareál Studenov

Ski areál Studenov se rozkládá v nadmořské výšce 620 – 933 m n. m. Je dostupný z centra Rokytnice nad Jizerou a je oblíben díky svým mírným a poměrně širokým svahům především u rodin s dětmi a snowboardistů.

Více o areálu


o-arealu

SKIREGION.czSkiareál U Modré Hvězdy

Skiareál u Modré hvězdy se nachází v těsné blízkosti náměstí v Horní Rokytnici nad Jizerou, asi 100 m od konečné zastávky autobusu. Profilem a šířkou sjezdovky je zejména vhodný pro začínající lyžaře a snowboardisty, rodiny s dětmi a lyžařské výcvikové kurzy. Skiareál u Modré hvězdy má společné jízdenky s areálem Bahýnka.

Více o areálu


o-arealu

SKIREGION.czSkiareál Skiservis Udatný

Skiservis Udatný provozuje 7 lyžařských vleků převážně na volných prostranstvích, určené především rodinám s dětmi a začínajícím lyžařům. U každého lyžařského vleku působí lyžařské školy pro děti i dospělé. Skiservis Udatný působí ve dvou lokalitách Rokytnice nad Jizerou - ve skiareálu Studenov a Horní Domky.

Více o areálu


o-arealu

SKIREGION.czSkiareál Pařez

Ski areál Pařez nabízí levné a kvalitní lyžování pro rodiny s dětmi, školní výcvikové a lyžařské kurzy, ale i pro zkušené lyžaře, kteří si chtějí příjemně rekreačně zalyžovat. V létě určitě doporučujeme vyzkoušet travní lyžování nebo mountainboarding!

Více o areálu


o-arealu

Skiareál Sachrovka

Lyžařský areál SACHROVKA je vhodný pro rodiny s dětmi a ostatní. Nachází se 150 m od Horního náměstí v Rokytnici nad Jizerou.

Více o areálu


o-arealu

Skiareál Pašák

Lyžařský vlek PAŠÁK se nachází ve Vilémově v Dolní Rokytnici nad Jizerou. Je dlouhý 250m, převýšení 46m. Svou náročností je lyžařský areál Pašák vhodný především pro rodiny s dětmi nebo začínající lyžaře či snowboardisty.

Více o areálu


uvod

Skiareál Bosíno

Skiareál Bosíno nabízí parádní zimní zábavu v Horní Rokytnici nad Jizerou. Kromě denního a nočního lyžování nabízíme atrakci snowtubing, občerstvení přímo u vleku a parkování zdarma.

Více o areálu


o-arealu

SKIREGION.czSkiareál Paseky nad Jizerou

Lyžařský areál Paseky nad Jizerou se nachází cca 2 km od Rokytnice nad Jizerou a je ideální pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Na své si přijdou i snowboardisté a pokročílí lyžaři.

Více o areálu


o-arealu

Běžecké tratě

SKIREGION Rokytnice nad Jizerou Vám nabízí též upravované běžecké tratě a okruhy. Je zařazen v systému „Krkonoše – lyžařský běžecký ráj", který propojuje všechna horská střediska více jak 500 km upravených tratí.

Více o areálu


o-arealu

Skibus Rokytnice

Skibus zdarma přepravuje lyžaře k lyžařským areálům napříč celou Rokytnicí nad Jizerou.

Více o skibusu


lyzarske-sluzby

Půjčovny lyží, lyžařské školy, skiservisy a prodejny sportovních potřeb

Pro plnou spokojenost lyžařů nabízí své služby půjčovny lyží a snowboardů, lyžařské školy, skiservisy a prodejny sportovních potřeb.

 

Zdroj: http://www.rokytnice.com/cs/lyzovani


SLEVY

pro naše hosty:

 

Parkování ZDARMA

Půjčovny lyží 10%

Lyžařské školy 10%

Masáže -200Kč

Boby a sáňky ZDARMA

 

Kontakt

Apartmány Rokytnice
Horní 282, 512 45 Rokytnice nad Jizerou
+420 723 96 58 96 +420 723 233 781
69464065